Den otevřených dveří FZS TUL 15. března 2024

Již tento pátek bychom Vás rádi přivítali na na Dni otevřených dveří na Fakultě zdravotnických studií TUL, kde pro Vás máme připraven rozsáhlý program.

Před polednem mezi 10:00-11:30 hod. bude možnost prohlédnout si individuálně nabízené ubytování, oblíbené koleje v Harcově, které byly v minulosti opakovaně vyhlášeny jako nejlepší kolej roku. Blžší informace jsou k dispozici zde: UBYTOVÁNÍ. Cestu od kolejí k fakultě najdete zde: MAPA

Samotnou fakultu naleznete snadno, na Univerzitním náměstí vás budou čekat naši zdravotničtí záchranáři s ukázkou nepřehlédnutelného fakultního sanitního vozu. Dále vás již navedou do spojovacího krčku budov k elektronickému informačnímu panelu, ze kterého se dozvíte rozmístění dalších učeben s programem.

Hlavní program na fakultě zahajuje úvodní přednáška pro zájemce o studium ve 12:00 hod. ve 3. patře fakulty. Tam budou mít zájemci o studium možnost vyslechnout si informace o přijímacím řízení, podmínkách a průběhu studia, nebo o možnostech výjezdů do zahraničí. Bude zde příležitost klást dotazy studentům, kteří na fakultě již studují.

Po přednášce budou probíhat individuální prohlídky jednotlivých stanovišť v hlavní budově fakulty F3 mezi 12:30-15:00 hodin. Zájemce o prohlídku nejnovějších fakultních laboratoří v budově T budou naši studenti odvádět ve skupinách, nebo mohou přejít sami (cca 7 minut chůze), plánky budou k dispozici. Jen pozor - budova T bude individuálně přístupná do 14:00 hodin, mezi 14:00 a 15:00 či při obtížích se vstupem do budovy použijte kontaktní telefon  776 190 583.

Těšíme se na vás!

13. 3. 2024